B2B spolupráce/VELKOOBCHOD Jsme otevřeni novým velkoobchodním spolupracím, kontaktujte nás a zjistěte více.

Naše oblíbené značky

logo_Consenza_kleur_groot

V nizozemské Consenze rozumí tomu, že přechod na bezlepkovou dietu může být velkou událostí. Mise Consenzy je jasná. Přechod na jinou stravu značně usnadnit. Dělá to tím, že nabízí širokou škálu lahodných a bezpečných produktů pro každý okamžik dne. Bezlepkové produkty, které nejenže obsahují ty správné ingredience, ale také vypadají a chutnají lahodně. Zkrátka bezlepkový 100% kámoš.  Garantce toho, že nové produkty  jsou uvedeny na trh pouze v případě, že panuje 100% spokojenost a že obsahují nejlepší kombinaci ingrediencí, chutí, vůně, textury, barvy a nutriční hodnoty. Consenza vlastní mezinárodně certifikát. Používá pouze bezlepkové obiloviny. Díky tomu jsou produkty přirozeně bezlepkové. Každý výrobek nese mezinárodně certifikované logo pod číslem CUK-M-109.

 

def_logo_biotoday_universeel

 

BioToday: 100% organické a certifikované produkty z Nizozemí. 

BioToday je synonymem chutných a poctivých produktů, které přinášejí úsměv na tváři a dělají svět o něco krásnějším. Jejich trendy produkty dokonale zapadají do šťastného a zdravého životního stylu. Pro kampaň vybrali barevný obrázek s vysokým zábavným faktorem, který září „Feel Good Food“. Zákazníkům sdělují, že mají moc ovlivnit, jak bude jejich dnešek vypadat. Když se cítíte skvěle, jezte ještě lépe - a to ne zítra, ale právě dnes! S produkty BioToday máte jistotu 100% biologických surovin, bez rafinovaných cukrů a bez přísad, které vyvolávají otázky. Sortiment bio produktů vám umožní užívat si zodpovědně po celý den. Začněte svůj den správně s jedním z našich snídaňových cereálií BioToday, na oběd si dopřejte rýžový cracker s jedním z ořechových másel a na svačinu si dejte jednu z našich veganských tyčinek. Večer si pak během chvilky připravte veganské kari s kokosovým mlékem BioToday. Zakončete den lahodným šálkem čaje na gauči s trochou zázvoru BioToday a citronovo-makovouou sušenkou. Všechny produkty BioToday si můžete snadno zakoupit online. Takže dejte dnešku jiný rozměr s BioToday. 

 

smaakspecialist-placeholder-400x300

De Smaakspecialist vyvíjí, vyrábí a distribuuje udržitelné potravinářské produkty v Nizozemí. Upřímně věří v sílu biopotravin a jejich pozitivní vliv na lidské zdraví a svět. S pozorností a láskou k lidem, zvířatům a přírodě vyrábí ty nejkrásnější bio produkty nejen pro regály supermarketů, převážně pod vlastními značkami, jako jsou Smaak, BioToday a RAW Bio Food. Dělají to s jasnou vizí v nadšeném týmu kolegů. Nechte se díky CUGU vnést do jejich BIO kuchyně. 

 

BFree Logo

Bfree přidává radost do každé lahodné bezlepkové chuti. Od žvýkacích bagelů po praktické obaly, používají prvotřídní suroviny a zajišťují nejvyšší standardy bezpečnosti potravin. V BFree se zaměřujeme na přidávání hodnoty do života. Ať už jde o večery s pizzou, brunche, řecké pita party, indické hostiny nebo pikniky, je čas si užít chutnou svobodu.